|   EN

Sport i turystyka

Zaczął się rok Akademicki i do naszej grupy treningowej dołączył czołowy polski sprinter w kategorii juniorów Łukasz Żok,

Zawodnicy ALKS AJP Gorzów Wielkopolski pod okiem trenera Tomasza Saski zdobyli drugie miejsce w klasyfikacji Medalowej i trzecie miejsce w klasyfikacji punktowej 115,5pkt. Zdobyli w sumie cztery medale, w tym trzy złote oraz jeden srebrny.

W dniach 14-15 września w Łodzi podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Lekkoatletyce, Pan Jakub Czyżewski,

Student II roku kierunku „Mechanika i Budowa Maszyn” Fryderyk Fulko, zdobył w ubiegły weekend srebrny medal Mistrzostw Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym w K2 na dystansie 1000 m.

Dnia 21 czerwca 2020 r. odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Rektora AJP i Prezesa Koła PZW nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim. Były to wyjątkowe zawody gdyż ostatnie w kadencji prezesa – Jana Pasierbowicza. Po raz czwarty jako Akademia, a po raz siódmy jako Uczelnia, AJP wzięła udział w zawodach wędkarskich zorganizowanych przez Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Gorzowie Wielkopolskim.

Serdecznie zapraszamy na zawody wędkarskie o Puchar Rektora i Prezesa Koła PZW nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim, które odbędą się 21 czerwca br., na kanale Ulgi.